Ex-fin

VYDRAŽENÉ: dražba č. DD/01FI/2019

Ohodnodte túto položku
(0 hlasov)

Lokalita:

ul. Pribinove sady 30/9, Nová Dubnica, okres Ilava, Trenčiansky kraj

Predmet dražby:

Nehnuteľnosť zapísaná na LV 2770, správa katastra Ilava, byt č. 15 nachádzajúci sa na ulici Pribinove sady na 4. poschodí v bytovom dome s.č.: 30. Spoluvlastnícky podieľ na spoločných častiach a spoločných zariadeniach domu a a na príslušenstve vo veľkosti: 21 / 3750-ín.

Opis predmetu dražby:

Predmetom ohodnotenia je garzónový byt č. 15, nachádzajúci sa na piatom nadzemnom podlaží (podľa LV 4. p.). Byt je vo veľmi zanedbanom technickom stave. Byt dispozične pozostáva z jednej izby s kuchynským kútom, kúpeľne s WC a predsiene. Priečky sú murované tehlové, vnútorné omietky vápenné hladké, značne zašpinené. Vstupné dvere sú drevené hladké, interierove dvere do kúpeľne sú plastové skladacie, okno je novšie plastové, nášľapné vrstvy podláh sú novšie, v izbe z plávajúcej laminátovej podlahoviny, v predsieni a kúpeľni a WC je keramická dlažba, v kuchyni je kuchynská linka s nerezovým drezom. Kúrenie je ústredné dialkové teplovodné, radiátor v kúpelni je rebrový liatinový opatrený termoregulačným ventilom. Elektroinštalácia je svetelná a zásuvková, elektromer je mimo bytu v chodbe.

Umiestnenie/ stavby: Bytový dom sa nachádza zastavanom území obce v centre mesta. 

Spoločné časti domu: základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchod, schodisko, vodorovné, nosné a izolačné konštrukcie.

Spoločné zariadenia domu: kotolňa, komín, blezkozvody, práčovňa, sušiareň, kočíkareň, kotolňa  s ohrevom TÚV,  bleskozvody, elektrické, vodovodné a telefónne plynové prípojky a to i keď sú umiestnené mimo domu.

Doplňujúce informácie

  • Najnižšie podanie: 11 800 €
  • Výška dražobnej zábezpeky: 2 000 €
  • Minimálne prihodenie: 500 €
  • Predmet dražby: Predmetom dražby je nehnuteľnosť (byt č. 15)
  • Dátum konania dražby: Pondelok, 07 Október 2019
  • Čas konania dražby: 10:00
  • Miesto konania dražby: Notársky úrad JUDr. Zuzana Karasová, Piaristická 44, Trenčín
Nachádzate sa tu: Ponuka dražieb VYDRAŽENÉ: dražba č. DD/01FI/2019